O Nas

Nazywam się Patryk Zielonka i opowiem Ci teraz krótką historie o sobie i o tym dlaczego zdecydowałem się stworzyć tego bloga wraz z moim przyjacielem Mikołajem.

 

W lipcu 2016 roku w czasie wakacji rozmyślałem wiele o tym, że mam już 19 lat i to najwyższy czas, aby przestać zajmować się pierdołami, zrezygnować z natychmiastowej gratyfikacji, zająć się czymś ambitniejszym i zacząć tworzyć coś swojego. Miałem dość funkcjonowania tak samo jak większość moich rówieśników, którzy żyją wyłącznie teraźniejszością, a ich plany na przyszłość obejmują jedynie weekend i melanż. Sorry mordeczki, ja chcę od życia czegoś więcej.

 

Przez następne pół roku jak i również teraz o wiele bardziej skupim się na rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań. Ciekawy jest fakt, że dzięki temu otworzyłem głowę na nowe doznania, dzięki czemu teraz fascynuje mnie o wiele więcej rzeczy, w których również chciałbym kiedyś się sprawdzić. Jak ogarnę swoje priorytetowe sprawy, chciałbym kiedyś nauczyć się robić zajebiste zdjęcia, grać na pianinie, gitarze, również chętnie doszkoliłbym się w kwestii rysunku oraz wiele więcej. Te rzeczy mogłyby mnie w pewnym stopniu wyrażać…cudnie.

 

Zacząłem coraz intensywniej uprawiać sport, który jest nieodłącznym elementem mojej codzienności. Piłka nożna i Street Workout są to rzeczy, które kocham robić od wielu lat. Zacząłem również rozwijać się intelektualnie i interpersonalnie. Czerpałem wiedzę z wielu źródeł na temat tworzenia dobrych relacji z ludźmi. Byłem szczególnie zafascynowany odkrywając sposób myślenia i postępowania kobiet, dzięki czemu lepiej je rozumiem i aktualnie uważam za niesamowicie fascynujące istoty.  Wystartowałem z nauką programowania oraz kupowałem różnego rodzaju poradniki co również pochłonęło mnie bez reszty.  Jednak zwykłe czytanie książek jest niczym bez robienia notatek, do których mógłbym powrócić w celu utrwalenia wiedzy, dlatego zacząłem je tworzyć. 

 

Po pewnym czasie stwierdziłem, że mógłbym połączyć swoje zdobyte umiejętności z zakresu programowania  z efektywnym wykorzystaniem pisanych przeze mnie streszczeń . I tak powstał pomysł na quick-books! Miałem wizje i od razu zabrałem się do robienia pierwszych projektów. Jako, że Mikołaj to świetny grafik i chłopak, na którym zawsze mogę polegać, bo wiem, że ma tyle samo chęci do pracy co ja, powiedziałem mu o swoim pomyśle i razem krok po kroku zbudowaliśmy to co widzisz.

 

Kreuje życie  jak chcę, to moje Simsy Simsy ~ Quebonafide