Zacznij tu!

Witaj! Cieszę się, że trafiłeś na tę stronę i chcesz się o niej dowiedzieć czegoś więcej. To dobrze o Tobie świadczy gdyż chęć zdobywania dodatkowych informacji jest bardzo istotną cechą w procesie  rozwoju osobistego.  Do tego daje mi to do zrozumienia, że jesteś osobą, która jest zmotywowana do tego by pochłaniać wiedzę i działać, a takich ludzi tutaj potrzebujemy. Tak, dobrze słyszałeś, potrzebujemy Cię! Mamy bowiem zamiar zaangażować Twoją osobę w proces dalszego rozrastania się treści na naszej stronie. Będziesz mógł wysyłać nam swoje opinie o wyglądzie i funkcjonowaniu witryny lub nawet wysyłać nam swoje własne streszczenia poradników, które będziemy umieszczać. Oczywiście jest to opcjonalne, ale będzie nam bardzo miło jeśli zaangażujesz się w życie tego projektu.

 

Nasz cel

Naszym celem jest życie na własnych warunkach. Tak by nie musieć na nikogo tyrać. By w przyszłości być bezpiecznym finansowo i móc cieszyć się życiem. Poprzez ciężką pracę żyjemy tak jak inni nie chcą żyć, by potem żyć tak jak inni nie mogą. Szczęściu trzeba się wystawiać, a do tego potrzebne jest działanie. Mam szczerą nadzieję, że stworzymy razem z Tobą tutaj fajną społeczność gotową do rozwoju.

Co znajdziesz na blogu?

Na stronie znajdziesz najistotniejsze informacje z poradników, które pomogą Ci w szybki sposób uzyskać dostęp do wiedzy , która pomoże Ci w realizacji swoich celów. Stworzyliśmy quick-books głównie z myślą o ludziach, których harmonogram dnia, środowisko lub inne czynniki nie pozwalają na spokojne i efektywne oddanie się lekturze. Jest to miejsce w sieci poświęcone ambitnym i pracowitym osobom, które chcą się rozwijać i stawać coraz lepsze każdego dnia.

 

 

Co osiągniesz?

Dzięki quick-books.pl będziesz miał wiele praktycznej wiedzy pod ręką, co pozwoli zaoszczędzić ci masę czasu oraz znaleźć  sposoby na rozwiązanie swoich problemów. Wiedza płynąca ze streszczonych przez nas poradników pozwoli Ci uzyskać przewagę nad innymi, którzy nie mają ambicji by rozwijać się w ten sposób oraz będziesz w stanie przekazać zdobytą tu wiedzę swoim najbliższym aby również ich życie stało się lepsze i łatwiejsze.

 

 

Czy streszczenia są darmowe?

Strona jest w pełni darmowa. Naszym pierwszorzędnym celem jest stworzenie tutaj czegoś przydatnego i ciekawego, a nie wyciąganie od Ciebie pieniędzy za informacje, które zdobyliśmy. To by było nie fair w stosunku do Ciebie skoro tak jak wspomniałem mamy nadzieję na tworzenie strony razem z Tobą.

 

 

Chcesz do nas napisać?

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować w celu udzielenia rad, pomocy lub chęci zadania dodatkowych pytań pisz na nasz e-mail, który znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każdą wiadomość.